Wróć do artykułu

Zdjęcia „Podwoiliśmy liczbę zawodników” – sukces drugiej edycji Łódzkiego Turnieju Tenisa Olimpiad Specjalnych rozgrywanego w Wieluniu - fotorelacja

08/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie inne dyscypliny Wieluń

Łódzki Turniej Tenisa Ziemnego w ramach Olimpiad Specjalnych był pełen sportowej pasji i wzruszających chwil. Młodzi tenisiści z Gromadzic, Wielunia i Sieradza rywalizowali na korcie, prezentując niesamowite umiejętności. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli i trenerów, program Tenis bez Barier przyniósł wielkie rezultaty, integrując środowisko dzieci z niepełnosprawnościami. Zwycięzcy, tacy jak Ireneusz, Maria czy Oliwia i Marek, okazali, że determinacja i pasja potrafią pokonać wszelkie bariery. To nie tylko wyniki sportowe, ale przede wszystkim piękna historia wspólnego wysiłku i integracji.

Starostwo Powiatowe , ZS nr 1 w Wieluniu, Zespół Szkół Specjalnych w Wieluniu Czarnożyły - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości