19/02/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć przedstawiająca dwa stawy po udanej renowacji w gminie Biała. Dzięki staraniom władz lokalnych, zbiorniki wodne w Białej Pierwsza i Białej Kopiec odzyskały swój pierwotny blask. Odmulone, zadbane stawy zachęcają do rekreacji i spacerów, a ich retencja wody przeciwdziała skutkom suszy. Planowane dalsze inwestycje obejmują odnowę kolejnych stawów, co korzystnie wpłynie nie tylko na lokalną społeczność, ale także na ochronę bioróżnorodności ekosystemu.
fot.: Sławomir Rajch
fot.: Sławomir Rajch
fot.: Sławomir Rajch
fot.: Sławomir Rajch
fot.: Sławomir Rajch