29/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Czerwiec w Pajęcznie - fotorelacja z przygotowań do Rowerowej Stolicy Polski 2025. Mieszkańcy pełni entuzjazmu szykują się do rywalizacji, której celem jest zdrowie, zabawa i reprezentowanie miasta. Pasjonaci dwóch kółek z całej Polski w akcji promującej aktywność fizyczną. Pajęczno liczy na zaangażowanie lokalnej społeczności, by poprawić ubiegłoroczne wyniki. Wspólnym pedałowaniem do sukcesu!