Wróć do artykułu

Zdjęcia Siatkarki KS Pajęczno wracają do gry! Mecz z MKS Energa Kalisz okazją do debiutu Aleksandry Bąkiewicz - fotorelacja

08/01/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie piłka siatkowa Wieluń

Galeria zdjęć przedstawiająca siatkarki Klubu Sportowego Pajęczno w trakcie intensywnych treningów oraz wewnętrznego sparingu, gdzie drużyna prowadzona przez trenera Andrzeja Stelmacha przygotowywała się do ligowych zmagań. Dodatkowo, w galerii pojawi się nowe wzmocnienie zespołu - Aleksandra Bąkiewicz, która dołączyła do KS Pajęczno po udanym sezonie w ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki. Kibice z niecierpliwością oczekują jej debiutu w najbliższym meczu przeciwko MKS Energa Kalisz, gdzie lider tabeli drugiej ligi kobiet będzie dążył do kolejnego zwycięstwa.

Sparing, Siatkówka , AS Pajęczno Pajęczno - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości