16/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Tablica upamiętniająca ofiary katastrofy smoleńskiej w Skomlinie, ufundowana przez mieszkańców, została odsłonięta 30.05.2010 r. Podkreślono ważność zaangażowania społeczności oraz oddano hołd Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu i innym zmarłym. Rozwinięto idee patriotyzmu, godności i wzmacniania polskiej tożsamości, zgodnie z wizją tragicznie zmarłego Prezydenta RP. Obecni na uroczystości liczni przedstawiciele władz i społeczności lokalnej wyrazili solidarność i szacunek w modlitwie za dusze zmarłych.
Zdjęcia z obchodów w Skomlinie 15 - tej rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem /fot.: Joanna Major
Zdjęcia z obchodów w Skomlinie 15 - tej rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem /fot.: Joanna Major
Zdjęcia z obchodów w Skomlinie 15 - tej rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem /fot.: Joanna Major
Zdjęcia z obchodów w Skomlinie 15 - tej rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem /fot.: Joanna Major
Zdjęcia z obchodów w Skomlinie 15 - tej rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem /fot.: Joanna Major