06/06/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Targi Rolno-Ogrodnicze w Sulmierzycach odnotowały rekordową frekwencję zarówno wśród wystawców, jak i kupujących. Stoiska z różnorodną ofertą roślin, maszyn rolniczych, wyrobów regionalnych czy ciągników zabytkowych przyciągnęły tłumy. Odwiedzający mogli skosztować pyszności przygotowane przez KGW. Organizatorzy zapowiadają jeszcze lepsze targi za rok! Galeria zdjęć przybliża atmosferę i bogactwo asortymentu oferowanego podczas wydarzenia.
fot.: Sławomir Rajch
fot.: Sławomir Rajch
fot.: Sławomir Rajch
fot.: Sławomir Rajch
fot.: Sławomir Rajch