11/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Stało się już tradycją, że w drugą niedzielę maja w Sulmierzycach odbywają się Targi Rolno-Ogrodnicze. Tak było i w tym roku. W niedzielę, 11 maja, tutejszy plac targowy odwiedziły tłumy ludzi, wśród nich kilkudziesięciu wystawców i tysiące kupujących. To imponujący sukces organizatorów, choć trzeba zaznaczyć, że pomocna w przyciąganiu zainteresowanych była doskonała pogoda.
Na zdjęciach Targi Rolno-Ogrodnicze w Sulmierzycach / fot.: Sławomir Rajch
Na zdjęciach Targi Rolno-Ogrodnicze w Sulmierzycach / fot.: Sławomir Rajch
Na zdjęciach Targi Rolno-Ogrodnicze w Sulmierzycach / fot.: Sławomir Rajch
Na zdjęciach Targi Rolno-Ogrodnicze w Sulmierzycach / fot.: Sławomir Rajch
Na zdjęciach Targi Rolno-Ogrodnicze w Sulmierzycach / fot.: Sławomir Rajch