Wróć do artykułu

Zdjęcia Targi Rolno-Ogrodnicze w Sulmierzycach - sobie kupiła rośliny, kosz i donicę, mężowi kiełbasę, żeby się uspokoił - fotorelacja

11/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie targi Wieluń

Stało się już tradycją, że w drugą niedzielę maja w Sulmierzycach odbywają się Targi Rolno-Ogrodnicze. Tak było i w tym roku. W niedzielę, 11 maja, tutejszy plac targowy odwiedziły tłumy ludzi, wśród nich kilkudziesięciu wystawców i tysiące kupujących. To imponujący sukces organizatorów, choć trzeba zaznaczyć, że pomocna w przyciąganiu zainteresowanych była doskonała pogoda.

Koło Gospodyń Wiejskich, Tadeusz Kruszyński, Gabriel Orzeszek Pajęczno - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości