10/02/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Zestawienie zdjęć przedstawiające triumfujące tenisistki stołowe z I LO oraz ich zaciętą rywalizację z II LO, które zajęło drugie miejsce podczas turnieju. Dodatkowo, prezentowane są zdjęcia zdobywców złota: Katarzyny Zając, Aleksandry Paprockiej, Marty Michnik i Michaliny Wróbel z I LO oraz zawodniczek z II LO: Nikolai Makos, Natalii Bednarek i Zuzanny Stoparek. W galerii można również znaleźć zdjęcia chłopców z Zespołu Szkół nr 1 oraz tenisistów z Zespołu Szkół nr 2, którzy również wzięli udział w zawodach.
fot.: archiwum I LO w Wieluniu
fot.: archiwum I LO w Wieluniu