Wróć do artykułu

Zdjęcia WKS Wieluń na Akademii Klasy Ekstra. Młodzi piłkarze pokazali się w Katowicach - fotorelacja

14/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie piłka nożna Wieluń

Młodzi zawodnicy WKS Wieluń brali udział w turnieju Funino Akademii Klasy Ekstra. Grali na stadionie GKS Katowice, reprezentując klub pod okiem trenera Bartosza Szymickiego. Turniej w nowoczesnym formacie uczył dzieci uniwersalności i rozwijał ich futbolową inteligencję. Zawodnicy, m.in. Filip Płaczek i Alan Michniewicz, rywalizowali z drużynami, mieli po trzech zawodników na boisku i gra ograniczona strefą strzału. Po zakończeniu współzawodnictwa czekały ich upominki i medale.

WKS Wieluń Sekcje Młodzieżowe , WKS Wieluń, Bartosz Szymicki Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości