Wróć do artykułu

Zdjęcia „Z małego Przywozu na szczyt!” – Jakub Dominiak po wygranej w The Floor: „To była niesamowita przygoda i chcę się nią podzielić!” - fotorelacja

17/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie konkurs Wieluń

Jakub Dominiak, młody menedżer z Warszawy, podbił serca widzów w teleturnieju „The Floor”. Przeżył tam niezapomnianą przygodę, stając w szranki z 99 innymi uczestnikami. Choć presja była ogromna, udało mu się wygrać 100 tysięcy złotych. Teraz planuje podróże i wsparcie dla kolegi chorym na białaczkę. Pomimo swojego sukcesu, Jakub nie wyklucza powrotu na teleturniejową scenę. Jego historia pełna jest pasji i determinacji, co zyskało uznanie widzów i uczestników programu.

Gmina Wierzchlas, Jakub Dominiak Wierzchlas - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości