17/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Jakub Dominiak, młody menedżer z Warszawy, podbił serca widzów w teleturnieju „The Floor”. Przeżył tam niezapomnianą przygodę, stając w szranki z 99 innymi uczestnikami. Choć presja była ogromna, udało mu się wygrać 100 tysięcy złotych. Teraz planuje podróże i wsparcie dla kolegi chorym na białaczkę. Pomimo swojego sukcesu, Jakub nie wyklucza powrotu na teleturniejową scenę. Jego historia pełna jest pasji i determinacji, co zyskało uznanie widzów i uczestników programu.