Wróć do artykułu

Zdjęcia „Zawalczymy o I ligę!" – WKS Wieluń zaprasza kibiców na play-offy - fotorelacja

02/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie piłka siatkowa Wieluń

Zespół WKS Wieluń przygotowuje się do decydującej fazy sezonu. Już w ten weekend, 5 i 6 kwietnia, odbędą się pierwsze mecze play-off z Gwardią Wrocław. Wszystko dla szansy awansu do turnieju półfinałowego i walki o I ligę. Siatkarze zaprezentowali się w nietypowej sesji zdjęciowej, której efekty zachęcają do wsparcia drużyny. Kibice są kluczowi w osiągnięciu sukcesu. Emocje gwarantowane, czas na walkę o półfinał razem z WKS-em Wieluń!

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu, WKS Wieluń, Wojska Obrony Terytorialnej Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości