02/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Zespół WKS Wieluń przygotowuje się do decydującej fazy sezonu. Już w ten weekend, 5 i 6 kwietnia, odbędą się pierwsze mecze play-off z Gwardią Wrocław. Wszystko dla szansy awansu do turnieju półfinałowego i walki o I ligę. Siatkarze zaprezentowali się w nietypowej sesji zdjęciowej, której efekty zachęcają do wsparcia drużyny. Kibice są kluczowi w osiągnięciu sukcesu. Emocje gwarantowane, czas na walkę o półfinał razem z WKS-em Wieluń!