04/08/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
W zmaganiach drużynowych w feederze klasycznym, uczestnicy rywalizowali o najlepsze wyniki w łowieniu ryb. Po wymagających zawodach w Sulmierzycach, zwyciężyli Paweł Madej i Grzegorz Zywert. Uroczyste wręczenie nagród w duchu fair play było okazją do docenienia zaangażowania zawodników. Zapowiedź kolejnych zawodów zachęca do udziału w kolejnej rywalizacji 17 sierpnia.