Wróć do artykułu

Zdjęcia „Zostawiliśmy sporo serducha na parkiecie" – WKS Wieluń przegrywa pierwszy mecz Turnieju Finałowego o awans do 1. ligi siatkówki mężczyzn - fotorelacja

10/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie piłka siatkowa Wieluń

Siatkarze WKS-u Wieluń przegrali pierwszy mecz Turnieju Finałowego z Necko Augustów, ale trener zauważył pozytywne aspekty. Mimo porażki, drużyna ma szansę na awans do 1. ligi. Następne starcie z UKS Spartą to mecz o wszystko. Kibice liczą na pełnię umiejętności swojej drużyny i obiecane wsparcie z trybun. Zdjęcia z wydarzenia prezentują atmosferę zawodów i zaangażowanie zawodników na parkiecie.

Bartłomiej Matejczyk, Siatkówka , WKS Wieluń Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości