Reklama

14-latek na motocyklu potrącił pieszego - poszkodowany 63-latek trafił do szpitala

14-letni motocyklista potrącił pieszego. Nastolatek nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, a 63-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 

Do wypadku doszło w sobotę, 20 czerwca po godz. 16 w miejscowości Zimna Woda w gminie Nowa Brzeźnica. Jak ustalili policjanci, 14-latek, który jechał motocyklem potrącił 63-latka, który szedł jezdnią. Nastolatek nieprawidłowo wykonał manewr omijania pieszego. 

- 14-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem. Poszkodowany 63-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala - informuje asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. 

Nastolatek był trzeźwy. Zarówno on, jak i poszkodowany mężczyzna, to mieszkańcy powiatu pajęczańskiego.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/06/2026 12:43
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości