Reklama

21-latek wjechał w ogrodzenie

26/11/2021 16:26
Do zdarzenia drogowego doszło 26 listopada ok. godz. 13:00 na ul. Tysiąclecia w Skomlinie.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 21-latek, kierujący volkswagenem golfem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji - informuje st. asp. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.

Badanie alkomatem wykazało, że młody kierowca był trzeźwy. Przewieziony został do szpitala na badania. Na miejsce wypadku zadysponowano, oprócz policji i karetki pogotowia, zastępy straży pożarnej: 2xJRG Wieluń oraz OSP Skomlin i OSP Wróblew.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości