Reklama

31-letni kierowca trafił do szpitala

05/12/2021 13:49
W Kurówku Prądzewskim (gm. Rusiec) 5 grudnia doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z kierowców, z obrażeniami nóg, został przewieziony do szpitala w Wieluniu.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-latek z powiatu konińskiego nie dostosował prędkości do warunków ruchu i zderzył się z samochodem marki Peugeot, którym kierowała 28-letnia mieszkanka powiatu bełchatowskiego – informuje kom. Marcin Pęciak, dyżurny KPP Bełchatów.

- Kierowca fiata doznał obrażeń nóg i został przewieziony do szpitala w Wieluniu.

Policja zbada dokładne okoliczności tego zdarzenia.

[caption id="attachment_2121" align="alignnone" width="696"]

fot.: Katarzyna Cieślik[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości