Reklama

48-latek zatrzymany za narkotyki - miał w domu blisko pół kilograma nielegalnych substancji

Policjanci zatrzymali 48-latka, który w swoim mieszkaniu miał ponad 400 gramów narkotyków. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia. 

Mundurowi pozyskali informację, ze w jednym z mieszkań w Pabianicach może przebywać mężczyzna posiadający narkotyki. Gdy zapukali do drzwi, otworzył je 48-letni mężczyzna. Zapytany o to czy posiada substancje zabronione - stanowczo zaprzeczył. Jednak w lokalu unosił się charakterystyczny zapach marihuany.

Funkcjonariusze szczegółowo i dokładnie przeszukali wszystkie pomieszczenia. Realizowane działania operacyjne oraz doświadczenie policjantów szybko przyniosły wymierny efekt. 

- Kryminalni znaleźli dilerki, w których znajdował się biały proszek, kryształ oraz susz roślinny. Policjanci zabezpieczyli również znaczną ilość gotówki. Wszystkie substancje zostały przewiezione do komendy, gdzie je zważono i poddano badaniom. Łącznie zabezpieczono niemal 230 gramów marihuany i ponad 170 gramów mefedronu - mówi podkom. Agnieszka Jachimek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach. 

Reklama

48-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat więzienia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości