Policjanci zatrzymali 48-latka, który w swoim mieszkaniu miał ponad 400 gramów narkotyków. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.
Mundurowi pozyskali informację, ze w jednym z mieszkań w Pabianicach może przebywać mężczyzna posiadający narkotyki. Gdy zapukali do drzwi, otworzył je 48-letni mężczyzna. Zapytany o to czy posiada substancje zabronione - stanowczo zaprzeczył. Jednak w lokalu unosił się charakterystyczny zapach marihuany.
Funkcjonariusze szczegółowo i dokładnie przeszukali wszystkie pomieszczenia. Realizowane działania operacyjne oraz doświadczenie policjantów szybko przyniosły wymierny efekt.
- Kryminalni znaleźli dilerki, w których znajdował się biały proszek, kryształ oraz susz roślinny. Policjanci zabezpieczyli również znaczną ilość gotówki. Wszystkie substancje zostały przewiezione do komendy, gdzie je zważono i poddano badaniom. Łącznie zabezpieczono niemal 230 gramów marihuany i ponad 170 gramów mefedronu - mówi podkom. Agnieszka Jachimek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach.
Reklama
48-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat więzienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze