Reklama

52-LATEK POTRĄCONY PRZEZ MOTOCYKLISTĘ

09/07/2022 19:34
Dziś (sobota, 9 lipca) na ulicy Kopernika w Wieluniu doszło do zdarzenia drogowego.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 52-latek wszedł na jezdnię poza przejściem dla pieszych i wtedy doszło do potrącenia go przez nadjeżdżający motocykl, którym kierował 39-latek - relacjonuje st.asp. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

W wyniku zdarzenia, pieszy doznał obrażeń ciała. Został przewieziony do szpitala.

Obecnie wyjaśniane są przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Jak podaje przedstawicielka policji - kierujący motocyklem był trzeźwy, zaś od pieszego pobrano krew do dalszych badań, celem określenia stanu trzeźwości w chwili zdarzenia.

- Apelujemy i rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Jezdnię należy przekraczać w określonych przepisami miejscach, zachowując przy tym zasadę szczególnej ostrożności - przypomina st.asp. Katarzyna Grela.

[caption id="attachment_4279" align="aligncenter" width="993"]

fot.: Sławomir Rajch / zdjęcie ilustracyjne (nie z miejsca zdarzenia, o którym traktuje tekst)[/caption]

 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości