Reklama

Akcja krwiodawstwa w Wieluniu – tak chcą uczcić 105. rocznicę odzyskania niepodległości

W niedzielę, 19 listopada, w budynku Wieluńskiego Domu Kultury odbędzie się kolejna akcja Klubu Honorowych Dawców Krwi. Osoby, które chcą się podzielić tym drogocennym darem do soboty włącznie mogą się zapisywać.

Ci, którzy w niedzielę pojawią, aby oddać krew, mogą liczyć nie tylko na tradycyjne czekolady, ale też na prezenty od sponsorów. Będzie też można skorzystać z porad dietetyczki Marty Ciapczyńskiej.

Zapisywać się na akcję można dzwoniąc na nr 723 711 399 lub pisząc widomość na Messengera Klubu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości