Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy zaprasza wszystkich mieszkańców
regionu łódzkiego po 40. roku życia na bezpłatne badania profilaktyczne.
Można tutaj także zapisać się na darmowe wizyty u stomatologa.
Więcej informacji w poniższym linku: https://bip.lodzkie.pl/dane-osobowe
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze