Reklama

Bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców po 40. roku życia



Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy zaprasza wszystkich mieszkańców
regionu łódzkiego po 40. roku życia na bezpłatne badania profilaktyczne.
Można tutaj także zapisać się na darmowe wizyty u stomatologa.
Więcej informacji w poniższym linku: https://bip.lodzkie.pl/dane-osobowe

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości