Reklama

Burze przeszły nad regionem - ponad 20 interwencji straży

Zerwane dachy czy połamane drzewa - to skutki środowej, popołudniowej burzy, która przeszła nad naszym regionem. Strażacy interweniowali ponad 20 razy. 

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu, najbardziej ucierpiały gminy Ostrówek i Konopnica. Uszkodzonych zostało pięć dachów (cztery na budynkach mieszkalnych, jeden na budynku gospodarczym). Oprócz tego strażacy usuwali powalone drzewa, był też wyjazd do uszkodzonego słupa energetycznego. 

W usuwaniu skutków środowej burzy uczestniczyło 25 zastępów straży z KP PSP w Wieluniu i OSP z gmin Konopnica, Ostrówek i Czarnożyły. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości