Zerwane dachy czy połamane drzewa - to skutki środowej, popołudniowej burzy, która przeszła nad naszym regionem. Strażacy interweniowali ponad 20 razy.
Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu, najbardziej ucierpiały gminy Ostrówek i Konopnica. Uszkodzonych zostało pięć dachów (cztery na budynkach mieszkalnych, jeden na budynku gospodarczym). Oprócz tego strażacy usuwali powalone drzewa, był też wyjazd do uszkodzonego słupa energetycznego.
W usuwaniu skutków środowej burzy uczestniczyło 25 zastępów straży z KP PSP w Wieluniu i OSP z gmin Konopnica, Ostrówek i Czarnożyły.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze