Reklama

Czołówka dwóch aut osobowych

14/03/2022 11:00
W niedzielę, 13 marca, we Wróblewie doszło do zderzenia opla vectry z volkswagenem golfem. Oboje kierowcy osobówek trafili do szpitala.

Jak informuje st. asp. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu, kraksa nastąpiła ok. 18:25.

- Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem vectra 47-latek, na prostym odcinku drogi,  z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się czołowo z volkswagenem golfem – relacjonuje rzeczniczka.

- Za kierownicą golfa siedziała 19-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Wszystkie okoliczności zdarzenia badają śledczy z Komisariatu w Białej.

[caption id="attachment_2705" align="alignnone" width="1532"]

fot.: OSP Wróblew[/caption]

[caption id="attachment_2706" align="alignnone" width="2048"]

fot.: OSP Wróblew[/caption]

[caption id="attachment_2707" align="alignnone" width="1532"]

fot.: OSP Wróblew[/caption]

[caption id="attachment_2708" align="alignnone" width="1532"]

fot.: OSP Wróblew[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości