Młodzieżowa Orkiestra Gminy Rząśnia ogłasza nabór do grupy orkiestrowej. Zaprasza w swoje szeregi wszystkich zainteresowanych, którzy już grają lub chcą grać na instrumencie dętym, bez ograniczeń wiekowych. W każdy wrześniowy czwartek członkowie orkiestry czekają na chętnych, w godz. 17:00-18:00, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rząśni przy nowym budynku urzędu gminy. Do wyboru są sekcje: fletów, saksofonów, klarnetów, trąbek, puzonów, waltornii, euphonium, tub oraz perkusji.
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze