Strażacy z Białej usuwali skutki piątkowej nawałnicy. Intensywny wiatr złamał drzewo, które uszkodziło linie energetyczne.
Do zdarzenia doszło w piątek, 22 grudnia po godz. 14, na odcinku drogi z miejscowości Biała w kierunku miejscowości Kopiec. Drzewo przewróciło się tam na jezdnię, przez co całkowicie zablokowało przejazd. Na dodatek spadło na linie energetyczne, które zostały zerwane.
Usuwanie szkód trwało kilka godzin. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, usunięto konary drzewa, a następnie pogotowie energetyczne zadbało o poprawę instalacji elektrycznej. Nikomu nic się nie stało.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze