Reklama

DWA ODDZIAŁY ZAMKNIĘTE DLA ODWIEDZAJĄCYCH

19/08/2022 15:34
Na oddziale chorób wewnętrznych oraz na oddziale pediatrycznym w wieruszowskim szpitalu od 16 sierpnia do odwołania obowiązuje zakaz odwiedzin.  Został wprowadzony w związku z dużą liczbą zachorowań na koronawirusa.

- Sporo jest zakażeń covid-19 zarówno na pediatrii, jak i na internie – potwierdza Eunika Adamus,  prezes Powiatowego Centrum Medycznego w Wieruszowie.

- Stąd musimy dbać o naszych pacjentów, żeby się nie zarażali. Tym bardziej, że jest tam Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i hospicjum stacjonarne.

- Jeśli sytuacja się ustabilizuje, to oczywiście zakaz będzie odwołany – zaznacza Adamus.

fot.: screen z Google Maps

 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości