Reklama

Dziś w mokrskim parku znów będzie się działo

Wiele atrakcji będzie miało miejsce dziś (niedziela 23 czerwca), w parku dworskim w Mokrsku, podczas festynu „Bezpieczne wakacje”, na który zaprasza Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Impreza rusza o godz. 15.

 

W programie są występy artystyczne dzieci z zespołów szkół i przedszkoli z terenu gminy Mokrsko, warsztaty plecenia wianków, tworzenie lalek z patyków oraz różne gry i animacje.

Na małych gości czekać będą też malowanie twarzy, robienie tatuaży i dmuchańce.

Na 18.30 przewidziano białe szaleństwo w ogromnej ilości piany, czyli tak zwane piana party. Natomiast strażacy i policjanci zrobią pokaz swojego sprzętu.

Reklama

Festyn zakończy koncert wokalistki z Wielunia Anety Urbańskiej.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął wójt Zbigniew Dąbrowski. 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/06/2024 12:56
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości