Wiele atrakcji będzie miało miejsce dziś (niedziela 23 czerwca), w parku dworskim w Mokrsku, podczas festynu „Bezpieczne wakacje”, na który zaprasza Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Impreza rusza o godz. 15.
W programie są występy artystyczne dzieci z zespołów szkół i przedszkoli z terenu gminy Mokrsko, warsztaty plecenia wianków, tworzenie lalek z patyków oraz różne gry i animacje.
Na małych gości czekać będą też malowanie twarzy, robienie tatuaży i dmuchańce.
Na 18.30 przewidziano białe szaleństwo w ogromnej ilości piany, czyli tak zwane piana party. Natomiast strażacy i policjanci zrobią pokaz swojego sprzętu.
Festyn zakończy koncert wokalistki z Wielunia Anety Urbańskiej.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął wójt Zbigniew Dąbrowski.
Zobacz także:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze