Reklama

Fenomenalne zdjęcie drużyny na koniec rozgrywek

To był ostatni mecz Victorii Skomlin w B klasie rozgrywek ligowych. W nowym sezonie drużyna będzie mierzyć się zespołami A klasowymi. Victoria wywalczyła upragniony awans, po pięciu latach nieobecności w A klasie, zdobywając 64 punkty, z przewagą dwóch punktów nad zespołem z Galewic. Drużyna otrzymała pamiątkowe puchary, które wręczyli wójt gminy Skomlin Grzegorz Maras oraz działacz sportowy Maciej Jerz. A fenomenalne zdjęcie na podsumowanie rozgrywek ligowych w B klasie zrobiła sportowcom Anna Olejnik-Strózik.
 

Sławomir Rajch
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości