Kierowca stracił panowanie nad autem, uderzył w budynek, a następnie w ciężarówkę. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło w piątek, 27 października po godz. 8 na ul. Słowackiego w Kamieńsku, w powiecie radomszczańskim. Jak informuje policja, mężczyzna jechał w kierunku Radomska. Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad volkswagenem i uderzył najpierw w budynek, a później w ciężarowe volvo.
Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze