Reklama

Groźnie na drodze - auto najpierw uderzyło w budynek, a później w ciężarówkę

Kierowca stracił panowanie nad autem, uderzył w budynek, a następnie w ciężarówkę. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w piątek, 27 października po godz. 8 na ul. Słowackiego w Kamieńsku, w powiecie radomszczańskim. Jak informuje policja, mężczyzna jechał w kierunku Radomska. Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad volkswagenem i uderzył najpierw w budynek, a później w ciężarowe volvo. 

Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Był trzeźwy. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości