Reklama

GROŹNY WYPADEK POD BEŁCHATOWEM. 23-LATEK WYPADŁ Z SAMOCHODU!

18/10/2022 11:35

Bełchatowska policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do jakiego doszło w Gminie Zelów. 23-letni mieszkaniec gminy Szczerców wieczorem 14 października stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i wpadł do rowu. Kierowca na skutek odniesiony obrażeń został przewieziony do szpitala.


Kierowca wypadł z auta, które następnie go przycisnęło. Mężczyzna był trzeźwy. Przypominamy, że nadmierna prędkość, brak ostrożności, przecenianie swoich umiejętności to główne przyczyny wypadków drogowych – mówi nadkom. Iwona Kaszewska.

Reklama

Na miejscu wypadku śledczy z udziałem technika kryminalistyki zabezpieczyli ślady. W akcji ratunkowej brały udział także jednostki straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna podróżował sam. Mundurowi wyjaśniają przyczyny wypadku.




[caption id="attachment_6118" align="alignnone" width="1024"]

Fot. KPP Bełchatów[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości