W Jastrzębicach, w gminie Rusiec, w poniedziałek 3 lipca, po godz. 19., doszło do poważnego wypadku z udziałem motocyklisty. Mężczyzna trafił do szpitala.
- Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Kilkakrotnie koziołkował. Jechał bez kasku – mówi reporterowi „Kulis …” rzecznik prasowa bełchatowskiej policji nadkom. Iwona Kaszewska.
W ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Bełchatowie przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Na miejscu zdarzenia prócz LPR-u pracowało kilka jednostek straży (JRG Bełchatów, JRG Pajęczno, OSP Rusiec, OSP Wola Wiązowa, OSP Jastrzębice), Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.
Więcej informacji podamy wkrótce…
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze