Osobowa toyota dachowała na jednej z sieradzkich ulic. Na szczęście 20-latkowi, który nią kierował, nic poważnego się nie stało.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 11 maja po godz. 16 na ul. Reymonta w Sieradzu. Jak ustalili sieradzcy policjanci, 20-latek, który kierował autem nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad toyotą i dachował.
Na szczęście mężczyźnie nic poważnego się nie stało. Funkcjonariusze zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję drogową. Policja przypomina i apeluje: przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza w kontekście dopuszczalnej prędkości. To właśnie ona jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze