Reklama

Jechał za szybko - jego toyota dachowała

Osobowa toyota dachowała na jednej z sieradzkich ulic. Na szczęście 20-latkowi, który nią kierował, nic poważnego się nie stało. 

Do zdarzenia doszło w sobotę, 11 maja po godz. 16 na ul. Reymonta w Sieradzu. Jak ustalili sieradzcy policjanci, 20-latek, który kierował autem nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad toyotą i dachował. 

Na szczęście mężczyźnie nic poważnego się nie stało. Funkcjonariusze zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję drogową. Policja przypomina i apeluje: przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza w kontekście dopuszczalnej prędkości. To właśnie ona jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości