Reklama

Karambol na autostradzie A2 - ucierpiało pięć osób!

Karambol na autostradzie A2. Zderzyły się tam cztery pojazdy, pięć osób zostało rannych.

Do wypadku doszło w niedzielę, 3 maja po godz. 12 na wysokości miejscowości Wiktorów w powiecie zgierskim. Zderzyły się tam trzy auta osobowe oraz motocykl. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Ucierpiało w nim pięć osób, w tym dwoje dzieci. Mężczyzna, który jechał motocyklem, trafił do szpitala przy pomocy helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Droga w kierunku Warszawy przez kilka godzin była zablokowana. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości