Reklama

Kolizja drogowa w Bogumiłowicach, gm. Sulmierzyce

Nad ranem 17 lutego w Bogumiłowicach, gm. Sulmierzyce samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca doznał obrażeń.

Tuż po godzinie 3, na łuku drogi, kierujący samochodem osobowym mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca został poszkodowany. Szczęśliwie, obrażenia były na tyle lekkie, że sam opuścił samochód, jeszcze przed przybyciem służb.

Jako pierwszy na miejscu kolizji pojawił się Zespół Ratownictwa Medycznego (ZRM) i udzielił poszkodowanemu pomocy. Kierowca nie wymagał hospitalizacji. Do zdarzenia zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. Działania interwencyjne podjęły dwa zastępy JRG PSP Pajęczno oraz OSP Bogumiłowice, OSP Dworszowice Pakoszowe i OSP Sulmierzyce. Łącznie w akcji brało udział 23 strażaków. Czynności wyjaśniające prowadziła również policja.

Reklama

Szczegóły kolizji przedstawia st. kpt. Kamil Bieś, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Pajęczno.

- Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Pojazd wyposażony był w butlę LPG. Zakręcono wielozawór w butli i odłączono akumulatory – informuje st. kpt. Bieś.

- Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych – dodaje rzecznik KP PSP Pajęczno.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/02/2025 14:31
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości