Na jednej z ulic Wielunia doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Na miejscu pracowały służby ratownicze, a ruch odbywał się wahadłowo.
W środę, 19 listopada o godzinie 10:35 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ul. Wojska Polskiego w Wieluniu.
Jak informuje asp. Katarzyna Stefaniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu, 55-letnia kierująca pojazdem marki Renault, mieszkanka gminy Mokrsko, nie zachowała należytej odległości od poprzedzającego ją samochodu i uderzyła w tył Volkswagena, którym kierował 42-letni mężczyzna z gminy Wieluń.
W zdarzeniu brak osób poszkodowanych. Kierujący byli trzeźwi. Kobieta została ukarana mandatem karnym.
Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z JRG PSP w Wieluniu oraz policję. Ruch odbywał się wahadłowo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Coś mało straży... Tylko dwa wozy na taki dramatyczny wypadek?
Coś mało straży... Tylko dwa wozy na taki dramatyczny wypadek?