Reklama

Kolizja na ul. Wojska Polskiego w Wieluniu

Na jednej z ulic Wielunia doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Na miejscu pracowały służby ratownicze, a ruch odbywał się wahadłowo.

W środę, 19 listopada o godzinie 10:35 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ul. Wojska Polskiego w Wieluniu. 

Jak informuje asp. Katarzyna Stefaniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu, 55-letnia kierująca pojazdem marki Renault, mieszkanka gminy Mokrsko, nie zachowała należytej odległości od poprzedzającego ją samochodu i uderzyła w tył Volkswagena, którym kierował 42-letni mężczyzna z gminy Wieluń.

 W zdarzeniu brak osób poszkodowanych. Kierujący byli trzeźwi. Kobieta została ukarana mandatem karnym.

Reklama

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z JRG PSP w Wieluniu oraz policję. Ruch odbywał się wahadłowo.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/11/2025 13:24
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pat44 - niezalogowany 2025-11-19 16:14:26

    Coś mało straży... Tylko dwa wozy na taki dramatyczny wypadek?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości