Do zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek, 22 czerwca, około godziny 14:15 na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Sikorskiego w Działoszynie.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 69-letnia kierująca Oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 51-letniej kierującej trójkołowym motorowerem. W następstwie tego doszło do bocznego zderzenia obu pojazdów.
- W wyniku bocznego zderzenia pojazdów kierująca motorowerem z obrażeniami przewieziona do szpitala – przekazuje Kom. Edyta Machnik, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.
Jak informuje policja, uczestniczki zdarzenia są mieszkankami powiatu pajęczańskiego. Badanie wykazało, że kierująca oplem była trzeźwa. Okoliczności i dokładny przebieg zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze