Reklama

Kolizja w Eligiowie. 45-latek wjechał do rowu

Dziś, w poniedziałek, 8 września, ok. godz. 14:15 w Eligiowie, gm. Sulmierzyce, doszło do kolizji drogowej. Samochód wjechał do rowu.

Kierujący samochodem marki Opel Astra na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków na drodze.

- Stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wjechał do rowu – mówi mł. asp. Mateusz Piliński z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Samochodem podróżował 45-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Sulmierzyce. W wyniku zdarzenia nie doznał obrażeń wymagających pomocy medycznej. Był trzeźwy.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości