Policja szuka sprawcy lub sprawców uszkodzenia aut na parkingach w Wieruszowie. Z ustaleń mundurowych wynika, że ktoś porozcinał opony w kilku samochodach.
Do wieruszowskich funkcjonariuszy, którzy prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie, osoby poszkodowane zgłosiły się w piątek rano 17 listopada.
- Pierwsze zgłoszenie mieliśmy po godzinie szóstej – mówi asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy tutejszej Komendy Powiatowej Policji. - A potem były kolejne. To, co się stało, to typowy akt wandalizmu.
Każdy, kto posiada jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia, jak i samego sprawcy, proszony jest o kontakt z policją, która oczywiście gwarantuje anonimowość.
Za zniszczenie lub uszkodzenie cudzej rzeczy grozi od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze