W podniosłej atmosferze, w towarzystwie oficjeli, odbyło się przekazanie dwóch używanych samochodów na potrzeby gminy Działoszyn. Miasto przyjęło prezent od Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach.
Burmistrz Działoszyna, Rafał Drab, 2 czerwca, w środę, podczas oficjalnych, uroczystości otrzymał kluczyki do fiata ducato z 2007 r oraz peugeota boxera z 2008 r. Do tej pory samochody były używane przez Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach. Symbolicznego przekazania pojazdów dokonała płk Magdalena Knapik, komendant ośrodka. Wydarzenie odbyło się w obecności posłów na sejm, Moniki Fajer i Tadeusza Woźniaka a także radnego sejmiku województwa łódzkiego, Edwarda Kiedosa. Wozy będą służyły w Wydziale Usług Komunalnych i Budowlano-Remontowych Urzędu Miasta i Gminy w Działoszynie.
Magdalena Lizurej
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze