Reklama

Mityng szachowy o Puchar Burmistrza Wielunia przed nami.

W dniach 23-24 marca odbędzie się XX jubileuszowy Mityng Szachowy o Puchar Burmistrza Wielunia.

Organizatorem XX mityngu szachowego o Puchar Burmistrza Wielunia jest Uczniowski Klub Sportowy " Piątka Wieluń ". Turniej rozgrywany będzie w dniach 23-24 marca w sali Szkoły Podstawowej nr 5 w Wieluniu. Początek zawodów planowany jest na godzinę 13.30, 23 marca, w sobotę. Turniej będzie podzielony na trzy grupy zawodników. 

Grupa A: seniorzy oraz juniorzy z rankingiem minimum 1600 oraz  powyżej 16 roku życia, także juniorzy i juniorki z rankingiem minimum 1400.

Grupa B: juniorzy i juniorki z rankingiem 1250 - 1400 do lat 16.

Reklama

Grupa C: dzieci - chłopcy oraz dziewczynki z rankingiem do 1200 - do lat 13.

Organizatorzy informują, że wpisowe dla seniorów wynosi 50 zł, natomiast dla juniorów 40 zł - płatne w dniu rozpoczęcia turniej. W ramach wpisowego uczestnicy mają zapewniony posiłek. 

Zgłoszeń należy dokonać do 21 marca, do godziny 22.00. Przyjmuje je pan Waldemar Wolniaczyk pod numerem telefonu:  606 657 793 lub pocztą elektroniczną : [email protected]

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/03/2024 10:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości