W dniach 23-24 marca odbędzie się XX jubileuszowy Mityng Szachowy o Puchar Burmistrza Wielunia.
Organizatorem XX mityngu szachowego o Puchar Burmistrza Wielunia jest Uczniowski Klub Sportowy " Piątka Wieluń ". Turniej rozgrywany będzie w dniach 23-24 marca w sali Szkoły Podstawowej nr 5 w Wieluniu. Początek zawodów planowany jest na godzinę 13.30, 23 marca, w sobotę. Turniej będzie podzielony na trzy grupy zawodników.
Grupa A: seniorzy oraz juniorzy z rankingiem minimum 1600 oraz powyżej 16 roku życia, także juniorzy i juniorki z rankingiem minimum 1400.
Grupa B: juniorzy i juniorki z rankingiem 1250 - 1400 do lat 16.
Grupa C: dzieci - chłopcy oraz dziewczynki z rankingiem do 1200 - do lat 13.
Organizatorzy informują, że wpisowe dla seniorów wynosi 50 zł, natomiast dla juniorów 40 zł - płatne w dniu rozpoczęcia turniej. W ramach wpisowego uczestnicy mają zapewniony posiłek.
Zgłoszeń należy dokonać do 21 marca, do godziny 22.00. Przyjmuje je pan Waldemar Wolniaczyk pod numerem telefonu: 606 657 793 lub pocztą elektroniczną : [email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze