W sobotę, 20 kwietnia, w kępińskiej hali sportowej odbył się turniej Kids Handball 1x1. W turnieju wzięło udział dwóch zawodników MKS - u Wieluń.
W sobotę, w Kępnie rywalizowało 120 dzieci z całej Polski w turnieju Kids Handball 1x1. To turniej organizowany dla najmłodszych, w nowej formule 1 na 1, którego celem jest przede wszystkim promocja sportu oraz zdrowy tryb życia wśród dzieci i młodzieży. Na turnieju swoich przedstawicieli miał również wieluński MKS. Piotr Chłód w kategorii wiekowej rocznika 2014 zajął trzecie miejsce, tym samym zdobywając brązowy medal, natomiast Franciszek Anczyk ( rywalizujący w tej samej kategorii wiekowej ) wywalczył ósmą lokatę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze