Do niebezpiecznej sytuacji doszło na trasie S8, w kierunku Wrocławia, niedaleko Wieruszowa. W czasie jazdy zapalił się samochód. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Wszystko działo się w niedzielę, 27 sierpnia po godz. 10. Autem podróżowały dwie osoby oraz pies. Na szczęście udało im się bezpiecznie opuścić auto przed przyjazdem straży, która w ciągu kilku minut ugasiła ogień.
W akcji uczestniczyły jednostki JRG Wieruszów oraz OSP KSRG Chojny i OSP Ostrówek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze