Reklama

Niebezpieczna sytuacja na S8 - palił się samochód

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na trasie S8, w kierunku Wrocławia, niedaleko Wieruszowa. W czasie jazdy zapalił się samochód. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Wszystko działo się w niedzielę, 27 sierpnia po godz. 10. Autem podróżowały dwie osoby oraz pies. Na szczęście udało im się bezpiecznie opuścić auto przed przyjazdem straży, która w ciągu kilku minut ugasiła ogień. 

W akcji uczestniczyły jednostki JRG Wieruszów oraz OSP KSRG Chojny i OSP Ostrówek. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości