Reklama

Niebezpieczna sytuacja na S8 - kierowca Volvo wjechał w tył cysterny

Niebezpieczne zdarzenie na trasie S8. Kierowca Volvo nie zachował ostrożności i uderzył w tył cysterny.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 22 marca przed godz. 8 na trasie S8 w miejscowości Ochędzyn Nowy (gmina Sokolniki). Jak ustalili policjanci, 53-letni kierowca Volvo, mieszkaniec województwa mazowieckiego, nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył cysterny, podłączonej do ciężarowego pojazdu marki Scania. 

- Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Reklama

Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości