Reklama

Niebezpieczne zdarzenie w Wieruszowie - podczas cofania auto najechało na pieszego

W Wieruszowie auto najechało na pieszego. Do zdarzenia doszło, kiedy kierowca samochodu wykonywał manewr cofania.

Cała sytuacja miała miejsce w czwartek, 14 listopada po godz. 18 na ul. Fabrycznej w Wieruszowie. Jak ustalili policjanci, kierowca hyundaia nie zachował ostrożności i podczas manewru cofania najechał na pieszego, który znajdował się za tym pojazdem. 

- Sprawcą okazał się 41-latek. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na szczęście pieszy nie odniósł obrażeń ciała, a sprawca został ukarany mandatem karnym - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Policja apeluje - zarówno do kierowców jak i pieszych - o ostrożność i rozwagę na drodze. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości