W Wieruszowie auto najechało na pieszego. Do zdarzenia doszło, kiedy kierowca samochodu wykonywał manewr cofania.
Cała sytuacja miała miejsce w czwartek, 14 listopada po godz. 18 na ul. Fabrycznej w Wieruszowie. Jak ustalili policjanci, kierowca hyundaia nie zachował ostrożności i podczas manewru cofania najechał na pieszego, który znajdował się za tym pojazdem.
- Sprawcą okazał się 41-latek. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na szczęście pieszy nie odniósł obrażeń ciała, a sprawca został ukarany mandatem karnym - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Policja apeluje - zarówno do kierowców jak i pieszych - o ostrożność i rozwagę na drodze.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze