Reklama

Niebezpieczne zdarzenie w Wieruszowie - motocyklista przewrócił się na jezdnię

Niebezpieczne zdarzenie w Wieruszowie. 34-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdnię. 

Do zdarzenia doszło w środę, 24 czerwca po godz. 16 na ul. Bolesławieckiej w Wieruszowie. Według wstępnych ustaleń policjantów, 34-latek, który jechał motocyklem Suzuki, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i przewrócił się na jezdnię.

- Motocyklista był trzeźwy, z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia. Jednocześnie apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze, a także o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości