Niebezpieczne zdarzenie w Wieruszowie. 34-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdnię.
Do zdarzenia doszło w środę, 24 czerwca po godz. 16 na ul. Bolesławieckiej w Wieruszowie. Według wstępnych ustaleń policjantów, 34-latek, który jechał motocyklem Suzuki, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i przewrócił się na jezdnię.
- Motocyklista był trzeźwy, z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia. Jednocześnie apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze, a także o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze