Dwa auta zderzyły się w Proboszczowicach w gminie Warta. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Do kolizji doszło w poniedziałek, 2 października ok. godz. 16:20. Jeden z kierowców nie zachował ostrożności i wjechał w tył poprzedzającego go samochodu, który w wyniku uderzenia wjechał do rowu. Nikt na szczęście nie ucierpiał.
Policja apeluje do kierowców o rozsądek i bezpieczną jazdę. Należy przestrzegać ograniczeń prędkości, stosować się do znaków, zachowywać właściwe odstępy i sygnalizować swoje manewry za pomocą kierunkowskazów. Ważny jest również stan techniczny auta, w tym przede wszystkim oświetlenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze