Reklama

Niebezpiecznie na drodze - zderzenie dwóch aut

Dwa auta zderzyły się w Proboszczowicach w gminie Warta. Na szczęście nikt nie ucierpiał. 

Do kolizji doszło w poniedziałek, 2 października ok. godz. 16:20. Jeden z kierowców nie zachował ostrożności i wjechał w tył poprzedzającego go samochodu, który w wyniku uderzenia wjechał do rowu. Nikt na szczęście nie ucierpiał. 

Policja apeluje do kierowców o rozsądek i bezpieczną jazdę. Należy przestrzegać ograniczeń prędkości, stosować się do znaków, zachowywać właściwe odstępy i sygnalizować swoje manewry za pomocą kierunkowskazów. Ważny jest również stan techniczny auta, w tym przede wszystkim oświetlenie. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości