Cztery wozy strażackie pojechały w nocy z soboty na niedzielę do szkoły w Strojcu. Służby dostały informację o pożarze w budynku.
Po przyjeździe na miejsce okazało się, że alaram z monitoringu pożarowego był fałszywy. Nie było żadnego pożaru, dlatego też służby wróciły do bazy. Do akcji pojechały dwie jednostki OSP w Praszce, a także jedna JRG Olesno i OSP Strojec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze