Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi
w związku z rozpoczęciem prac mających na celu opracowanie projektu Planu Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Wieluń na lata 2027-2036 wraz z Programem Ochrony Przyrody i Prognozą oddziaływania tego planu na Środowisko
zawiadamia o:
zwołaniu w dniu 18 marca 2025 roku o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Oberży Knieja, Raducki Folwark 40, 98-320 Osjaków, Narady Urządzeniowej, której podstawowym zadaniem jest przedstawienie oraz uzupełnienie założeń do projektu planu urządzenia lasu.
Zapraszam przedstawicieli urzędów, samorządów, przedsiębiorców leśnych oraz organizacji zainteresowanych gospodarką leśną i ochroną przyrody w lasach nadleśnictwa do uczestniczenia w Naradzie Urządzeniowej.
Ze względów organizacyjnych, osoby i instytucje zainteresowane uczestnictwem w ww. naradzie proszone są o zgłoszenie swojego udziału do Nadleśnictwa Wieluń pisemnie, telefonicznie lub pocztą elektroniczną najpóźniej do dnia 10 marca 2025 roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze