Reklama

Oj, działo się, działo - galeria

01/09/2021 19:19
Bardzo udany był piknik, który w niedzielę, 29 sierpnia, odbył się na placu obok remizy w Krajance. O atrakcje dla jego uczestników zadbało miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich wraz z druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości