Bardzo udany był piknik, który w niedzielę, 29 sierpnia, odbył się na placu obok remizy w Krajance. O atrakcje dla jego uczestników zadbało miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich wraz z druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej.