Reklama

Okradli jeden z domów - policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców!

W środę, 11 czerwca doszło do kradzieży na terenie jednego z domów jednorodzinnych w powiecie pajęczańskim. Policja poszukuje świadków i prosi o pomoc.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Ostrołęka w gminie Sulmierzyce. Ofiarami przestępstwa są osoby starsze, które straciły całe swoje oszczędności. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w tym dniu dwóch mężczyzn poruszało się czarnym samochodem kombi marki BMW po drodze wojewódzkiej nr 483 w godzinach 13:30-15. 

- Zwracamy się z apelem do wszystkich kierowców posiadających wideorejestratory, którzy w tym dniu jechali  na odcinku od miejscowości Ostrołęka, rejon Młyna Potoccy – Bogumiłowice, w kierunku miejscowości Szczerców. Prosimy o sprawdzenie nagrań – być może zarejestrowane zostało auto lub inne ważne szczegóły - mówi asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. 

Reklama

Nawet z pozoru błaha informacja, może okazać się kluczowa w ustaleniu tożsamości sprawców. Osoby, które będą miały jakiekolwiek informacje lub nagranie, proszone są o kontakt z dyżurnym jednostki policji pod nr 47 845 72 11. Zgłoszenia mogą być anonimowe. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/06/2025 23:32
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości