Reklama

Osobówka zderzyła się z autobusem komunikacji miejskiej - ucierpiało sześć osób

Na skrzyżowaniu dwóch ulic w Łodzi doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej oraz auta osobowego. Sześć osób, w tym troje dzieci, trafiło do szpitala. 

Wszystko działo się w niedzielę, 31 maja po godz. 12 na skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Kopcińskiego w Łodzi. Suzuki, którym kierowała 60-latka zderzyło się z autobusem komunikacji miejskiej. W wyniku zdarzenia ucierpiało sześć osób: trzy dorosłe, a także troje dzieci w wieku 2, 4 i 5 lat. Na szczęście nie doznali oni poważnych obrażeń. 

Policjanci prowadzą śledztwo, które pozwoli ustalić okoliczności tego zdarzenia. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości